"Свобода" заявила про державну зраду 148 нардепів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Свобода" заявила про державну зраду 148 нардепів

Казна та Політика
5939
Народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон надіслала депутатське звернення до голови Служби безпеки України та голові Комітету з питань регламенту про державну зраду, яку, на її думку, вчинили 148 народних депутатів України, звернувшись до Сейму Республіки Польща з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. Про це повідомили в прес-службі “Свободи”.
Нардеп вимагає від СБУ провести перевірку наявності в діях народних депутатів України ознак державної зради і притягнути винних до відповідальності. Від регламентного комітету вона вимагає перевірити, чи не порушили такими діями 148 парламентаріїв присягу народного депутата.
“Звернення 148 народних депутатів України до Сейму Республіки Польща з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу і засудити злочинні дії українських націоналістів викликало широкий громадський резонанс не тільки в Україні, а й в усьому світі. Історія не знає подібних прецедентів, щоб народні депутати, які отримали мандат від українського народу, намагалися дискредитувати свою націю і свою державу. Вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до іншої з проханням публічно принизити їх націю, їх героїв. Цей вчинок є відвертою підривною діяльністю проти України. Підписанти принесли в жертву честь і гідність України і стали на шлях національної зради”, – заявила І. Фаріон.
Нагадаємо, 12 липня Сейм Польщі на своєму засіданні прийняв спеціальну заяву щодо Волинської трагедії, яку назвав “етнічною чисткою з ознаками геноциду”. За це рішення проголосували 263 депутати з 422, що взяли участь у голосуванні. Проти проголосували 33 депутати, утрималися – 146. 5 липня депутати від Партії регіонів і КПУ попросили польський Сейм визнати Волинську трагедію геноцидом поляків.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас