В Україні найчастіше підприємці реєструють "ТОВ" - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні найчастіше підприємці реєструють "ТОВ" - експерт

Особисті фінанси
733
Найчастіше українці реєструють бізнес у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю. Про це повідомив начальник управління Головного управління юстиції в Донецькій області Сергій Тюрін.
Тюрін розповів, що під час реєстрації бізнесу, українці, як правило, вказують кілька сфер діяльності.
“Що стосується сфери діяльності, немає можливості однозначно сказати, які саме є найбільш поширеними, так як кількість реєстрацій досить висока, і при реєстрації юридичні особи та фізичні особи – підприємці вказують не один, а кілька видів діяльності. Разом з цим найчастіше реєструються суспільства з обмеженою відповідальністю”, – зазначив Тюрін.
Нагадаємо, з 1 липня 2013 реєстрацією фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб займається Державна реєстраційна служба України. За словами Голови Укрдержреєстру Дмитра Ворони, терміни реєстрації бізнесу будуть жорстко контролюватися.
“Законом встановлено, що реєстрація юридичних осіб займає до 3 робочих днів, а фізичних осіб-підприємців до 2 днів. Завдяки єдиному підходу, який вводиться з 1 липня, ми будемо чітко бачити будь-які порушення термінів реєстрації бізнесу і зможемо приймати дисциплінарні заходи щодо тих реєстраторів, які не готові якісно працювати – терміни реєстрації бізнесу будуть жорстко контролюватися”, – зазначив Дмитро Ворона.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас