Україна розраховує уникнути санкцій США за "піратство" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна розраховує уникнути санкцій США за "піратство"

Казна та Політика
488
Україна розраховує уникнути санкцій США за незадовільну боротьбу з “піратством”, заявив заступник глави Адміністрації Президента Андрій Гончарук.
“Ми приймаємо комплексні заходи щодо поліпшення законодавства у відповідній сфері, у тому числі в рамках виконання спільного з американською стороною плану дій з удосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності. Як один з останніх позитивних прикладів роботи в цій сфері можна згадати рішення уряду про порядок використання у цьому році бюджетних коштів (в сумі 100 млн грн) на реалізацію заходів з легалізації комп’ютерних програм, що використовуються в органах виконавчої влади України», – зазначив Гончарук.
За його словами, можливі санкції США загрожують українській економіці збитками в сотні мільйонів доларів.
“Беручи до уваги рішучі кроки по захисту прав інтелектуальної власності, які застосовуються українською стороною в цьому році, сподіваємося на розуміння нашими партнерами всіх аспектів цього складного процесу та об’єктивне ставлення до надання доступу українських товарів на ринок США. Ці питання постійно знаходяться на порядку денному і наших контактів на майданчику Світової організації», – зазначив Гончарук.
Нагадаємо, в кінці травня в США приступили до розслідування щодо дотримання в Україні прав інтелектуальної власності у зв’язку з визнанням країни піратом № 1 у світі. Результати розслідування повинні бути готові через півроку – до 30 листопада.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас