Кількість користувачів смартфонами в Україні зросла в два рази за І квартал - дослідження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість користувачів смартфонами в Україні зросла в два рази за І квартал - дослідження

Технології&Авто
936
В Україні за підсумками першого квартал 2013 року смартфонами користувалися 14% населення нашої країни, що в два рази більше, ніж у першому кварталі 2012 року. Про це йдеться в результатах дослідження «Наша мобільна планета: Україна» компанії Ipsos Media CT на замовлення Google.
Дане дослідження присвячене особливостям поведінки українських користувачів мобільних пристроїв і є частиною глобального дослідження OurMobilePlanet.
Згідно з результатами дослідження, «для українців мобільні пристрої є найважливішою точкою доступу до інформації», більше 50% користувачів щодня входять зі своїх мобільних пристроїв в Інтернет, зокрема, 57% респондентів щодня здійснюють пошук за допомогою свого смартфона. При цьому «смартфони стали настільки важливі» для своїх користувачів, що 52% з них краще б відмовилися від телевізора, ніж від смартфона.
У процесі дослідження з’ясувалося, що користувачі мобільних пристроїв активно застосовують їх для спілкування в соціальних медіа: 91% користувачів регулярно відвідують соціальні мережі зі своїх смартфонів, а 51% роблять це щодня.
У повідомленні наголошується, що для власників компаній надзвичайно важливо показувати оголошення на смартфонах клієнтів, що знаходяться в регіонах, де розташований їхній бізнес, бо 93% власників смартфонів шукають на телефоні інформацію місцевого характеру, а 87% у результаті виконують потрібні дії, наприклад, здійснюють покупку або звертаються до компанії за додатковою інформацією. При цьому смартфони значно змінили поведінку українського споживача, зокрема, мобільні пристрої дають можливість користувачам шукати інформацію про продукт або послугу, де б вони не знаходилися, і 85% українців активно цим користуються. При цьому смартфони самі є перспективним інструментом здійснення покупок – 44% користувачів купували товари чи послуги через Інтернет за допомогою свого мобільного пристрою, з них 60% зробили покупку протягом останнього місяця кварталу. Результати дослідження також продемонстрували, що для бізнесу дуже важливо мати сайт, оптимізований для мобільних пристроїв, оскільки 35% користувачів смартфонів основною перепоною на шляху електронної комерції назвали повільне завантаження веб-сайту на мобільному телефоні. Також спостерігається ще одна цікава тенденція в поведінці українських власників мобільних пристроїв – 93% користувачів смартфонів звертають увагу на рекламні оголошення під час роботи в Інтернеті або використання програм, з них 37% звертають увагу на рекламу під час перегляду відео на своїх мобільних.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас