Корупція - причина загибелі кожної сьомої російської компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Корупція - причина загибелі кожної сьомої російської компанії

Кримінал
300
Корупція є причиною зупинки кожного сьомого бізнесу в Росії. Про це заявив глава Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) Олександр Шохін.
За його словами, такі дані були отримані в результаті дослідження, яке провели РССП і аудиторська компанія KMPG. Шохін додав, що третина російських та іноземних інвесторів вважають корупцію чинником, що обмежує інвестиції.
При цьому, за даними РССП і KMPG, більшість іноземних інвесторів відзначають поліпшення інвестиційного клімату в Росії. Багато хто з них називають ключовим фактором при виборі регіону для бізнесу підтримку регіональної влади.
Результати опитування серед іноземних інвесторів також показали, що вони відзначають поліпшення інвестиційного клімату в Росії, але це відбувається недостатньо швидко. Ключовим же фактором при виборі регіону, де розташовувати бізнес, є підтримка регіональної влади.
Згідно з опитуванням UBS і Campden Research, результати якого були оголошені в 2012 році, 55 відсотків бізнесменів вважають корупцію «гальмом» російської економіки. При цьому в 2009 році аналогічне дослідження показало цифру в чотири відсотки, що в 13 з гаком разів менше.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас