S&P покращило прогноз рейтингу Ірландії до "позитивного" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

S&P покращило прогноз рейтингу Ірландії до "позитивного"

Світ
60
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s підвищило прогноз довгострокового кредитного рейтингу Ірландії з “стабільного” до “позитивного” і підтвердило довгострокові рейтинги країни в іноземній і національній валютах на рівні “BBB+/A-2”, йдеться в повідомленні агентства.
Поліпшення прогнозу відображає ймовірність більш значного, ніж очікувалося раніше, скорочення держборгу Ірландії відносно ВВП країни. Причиною для цього може стати консолідація бюджету, стабілізація внутрішнього попиту і збільшення доходів від продажу державних активів.
“Ґрунтуючись на поточних оцінках зростання ВВП і податкових надходжень, ми вважаємо, що загальна сума державного боргу Ірландії зросте до максимуму в 2013 році і складе 122% ВВП, проте скоротиться до 112% до 2016 року”, – йдеться в прес-релізі агентства.
S&P не відкидає, що довгостроковий кредитний рейтинг Ірландії може бути підвищений в найближчі два роки. Це може статися, якщо обсяг податкових надходжень перевершить очікування або якщо банки країни істотно підвищать якість своїх активів.
“З іншого боку, якщо економіка Ірландії залишиться слабкою, вартість активів і темпи скорочення держборгу – низькими, а також якщо банки не зможуть знизити кількість поганих кредитів до запланованого рівня, то рейтинги, швидше за все, стабілізуються на нинішньому рівні”, – зазначається в прес-релізі.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас