На одну вакансію у центрі зайнятості претендують відразу 6 українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На одну вакансію у центрі зайнятості претендують відразу 6 українців

Особисті фінанси
234
Станом на 1 липня кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становила 78,7 тисячі. При цьому в середньому на одну вакансію претендувало 6 осіб, передає прес-служба Державної служби зайнятості України.
Основною проблемою сучасного ринку праці залишається брак якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді.
Ситуація на ринку праці України характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі, послуг і професіоналів – відповідно по 13%, на робочих з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 16%; кваліфікованих робітників з інструментом – 20% .
Таким чином, серед професіоналів і кваліфікованих робітників з інструментом – відповідно по 4 особи на одне місце, серед фахівців і осіб без спеціальної підготовки – відповідно по 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного обладнання і працівників торгівлі та сфери послуг – відповідно по 7 осіб.
Серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів і серед кваліфікованих працівників сільського господарства по 9 чоловік, а також серед технічних службовців – 12 осіб.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас