Янукович-молодший знову просить Кабмін скасувати спецмита на іномарки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович-молодший знову просить Кабмін скасувати спецмита на іномарки

Казна та Політика
1512
Народний депутат Віктор Янукович вважає, що результат від введення спецмита незадовільний. За його словами, з часу введення спецмита пройшло вже 3 місяці – достатній термін, щоб зрозуміти наскільки ефективним був цей захід для розвитку національного автопрому. Результати розчарували. Зараз продажі автомобілів “національного виробника” істотно зменшилися порівняно з 2012 роком. Про це повідомили у прес-службі нардепа.
На думку народного депутата, введення спецмита вже погіршило економічні відносини України з Туреччиною і викликає напруженість у відносинах з країнами ЄС. “Торгові санкції проти України вже ввела Туреччина. Про те, що ці заходи суперечать нормам СОТ, регулярно заявляють наші європейські партнери. Враховуючи амбітні плани України у зв’язку з осіннім самітом у Вільнюсі, спецмита точно не зіграють нам у плюс”, – стверджує політик.
За словами Віктора Януковича, додаткове мито в майбутньому матиме вкрай негативний вплив на автомобільний ринок України: “Як народний депутат і перший віце-президент FAU, я продовжую наполягати на тому, що додаткові імпортні мита не приведуть ні до чого, окрім зростання цін на автомобілі і невдоволення українських покупців. Тому, спираючись на одностайну думку членів FAU і позицію експертів, я повторно звернувся до Прем’єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією скасувати введені заходи. Автомобіль не повинен бути розкішшю”, – підкреслив народний депутат.
Як повідомлялося, раніше перший віце-президент Автомобільної Федерації України (ФАУ), народний депутат Віктор Янукович-молодший звернувся до прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням вжити заходів щодо скасування введення в Україні спеціального мита на імпорт автомобілів. Текст офіційного листа Віктор Янукович опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook.
Нагадаємо, Янукович-молодший зазначав, що введення спецмита зашкодить іміджу держави, погіршить позиції України на світовому ринку, а також негативно вплине на економіку держави, оскільки у зв’язку з можливим скороченням імпорту автомобілів, істотно зменшиться надходження до державного бюджету, багато імпортерів підуть з ринку Україна.
Як повідомлялося раніше, 14 березня Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запровадило на такі авто спеціальне мито в залежності від робочого об’єму циліндрів двигуна – більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см у розмірі 6,46%, понад 1500 куб. см, але не більш як 2200 куб. см у розмірі 12,95%.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас