Українцям все ще не видають термінові закордонні паспорти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям все ще не видають термінові закордонні паспорти

Особисті фінанси
1044
Десятки тисяч українців все ще сидять на валізах через проблеми з видачею термінових закордонних паспортів
При цьому, за словами відвідувачів паспортних столів, конкретні терміни видачі документів їм не називають, але кажуть що прочекати, можливо, доведеться до серпня.
При цьому у багатьох вже «згорають» заплановані відпустки.
Міграційна служба в Києві від коментарів утримується. Ситуація поки не зрушила з мертвої точки, однак шанс врятувати відпустку все ж є.
У Рівненській області очікують першу партію бланків сьогодні. Багато жителів області чекають паспорта ще з кінця травня.
«Очікуємо першу партію. Будемо працювати по суботах, щоб роздати документи всім кому потрібно виїхати», – запевнила керівник обласної міграційної служби Лідія Драпчинська.
Затримки з видачею українцям закордонних паспортів почалися після того, як Державна міграційна служба вирішила змінити виробника бланків.
Раніше в службі заявляли, що з 9 липня поліграфкомбінат «Україна» почав відвантаження бланків закордонних паспортів, а з 10 липня буде розпочато відвантаження готових паспортів в регіони.
Крім того, проблеми, що виникли з друком закордонних паспортів, аукнулись 11 тис. українців, які проживають за кордоном. Значна їх частина виявилися порушниками в країні перебування.
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас