В Україні закрили понад 190 атракціонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні закрили понад 190 атракціонів

Казна та Політика
492
Генпрокуратура організувала перевірки безпеки використання атракціонів і дитячих ігрових майданчиків по всій країні.
Про це заявила перший заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей ГПУ Ірина Кучерина.
«Результати перевірок, проведених територіальними підрозділами Держгірпромнагляду, показали, що майже кожен з 1,4 тис. оглянутих атракціонів експлуатується з порушенням нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці», – сказала вона.
Зокрема, не призначені працівники, відповідальні за утримання атракціонів у справному стані, не проведено технічний огляд атракціонів підвищеної небезпеки, відсутня або ж ведеться неналежним чином експлуатаційна документація.
«Через дані порушення припинено експлуатацію 191 атракціону, в тому числі зупинені атракціони підвищеної небезпеки в Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях та місті Києві. Виведені з експлуатації 57 атракціонів, з яких 22 демонтовано. За допущені порушення у цій сфері 110 осіб притягнули до адміністративної відповідальності», – повідомила Кучерина.
Разом з тим, прокурорськими перевірками встановлено, що окремі територіальні підрозділи Держгірпромнагляду не забезпечили належний контроль усунення виявлених порушень. У зв’язку з цим трьох посадових осіб прокуратури Кіровоградської області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Перевірки з вказаних питань тривають.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас