Nokia випустила свій месенджер — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Nokia випустила свій месенджер

Технології&Авто
511
Nokia анонсувала випуск свого месенджера Nokia Chat для всіх Lumia-смартфонів по всьому світу. Сервіс надасть багатомільйонній аудиторії гаджетів від Nokia можливість зручно спілкуватися один з одним, як це вже реалізувала Apple в сервісі iMessage.
“За допомогою Nokia Chat ви зможете спілкуватися з усіма друзями, які використовують пристрої Nokia. Крос-платформенність сервісу дозволить вам спілкуватися з мільйонами людей по всьому світу на безлічі мобільних пристроїв і комп’ютерів”, – зазначають у фінській компанії. Версії месенджера існують для смартфонів Lumia на Windows Phone, апаратів лінійки Asha і інших трубок на платформі S40, а також для смартфонів на ОС Symbian.
Nokia Chat володіє всіма звичними функціями сучасної комунікаційної програми: крім безпосередньо відправки повідомлень, він підтримує push-повідомлення, надає інформацію про те, чи знаходиться співрозмовник в онлайні, дозволяє відсилати своє місце розташування, писати відгуки про різних закладах. Окремо слід згадати функцію NFC-інтеграції, реалізовану для Lumia-смартфонів. За допомогою дотику двох телефонів можна пересилати інформацію про адреси чатів або контакти.
Також користувачі Windows 8 отримали таку функцію, як диктовка повідомлень, які автоматично переводяться в текст. Nokia не замкнула свій сервіс виключно на користувачах своїх пристроїв. Nokia Chat інтегрований з Yahoo Messenger, таким чином користувачі сервісу можуть листуватися з володарями iOS і Android пристроїв.
Російськомовної версії програми поки що немає, проте з плином часу вона повинна з’явитися. Додаток вже доступний для безкоштовного скачування.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас