Міністерство оборони США може призупинити закупівлю озброєння через нестачу коштів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міністерство оборони США може призупинити закупівлю озброєння через нестачу коштів

Казна та Політика
274
Міністерство оборони США може піти на ряд істотних заходів, включаючи заморожування програм закупівлі озброєнь у тому випадку, якщо Конгрес не запобіжить подальшому автоматичному скороченню витрат військового відомства. Про це в середу заявив глава Пентагону Чак Хейгел.
Через секвестр військовий бюджет в наступному фінансовому році може бути скорочений на 52 млрд доларів. У зв’язку з цим Хейгел направив лист керівникам сенатського комітету у справах збройних сил, в якому висловив різку незгоду з подібним станом справ.
“Я виступаю категорично проти скорочень в такому обсязі. Якщо вони залишаться в силі в наступному році і надалі, рівень готовності і технологічної переваги американських збройних сил понизиться”, – зазначив міністр. За його словами, такий поворот справи “поставить під серйозну загрозу” здатність держави виконувати вимоги, необхідні для забезпечення національної безпеки.
Хейгел висловив сподівання, що в новому фінансовому році, який починається 1 жовтня, Пентагону не доведеться через бюджетні скорочення відправляти у неоплачувані відпустки цивільних співробітників. Однак, визнав він, якщо скорочення витрат залишаться в силі, міністерство буде змушене піти на такий крок.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас