Мера Перевальська в Луганській області засудили до семи років за хабарництво — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мера Перевальська в Луганській області засудили до семи років за хабарництво

Кримінал
339
Міського голову Перевальська Луганської області Володимира Єсауленко за хабар засуджено до 7 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна і позбавленням права займати керівні посади на 3 роки після закінчення терміну.
Як повідомили в прес-службі прокуратури області, рішення суду було винесено минулого тижня.
Суворість покарання обумовлена тим, що в суді вдалося довести, що Єсауленко не просто отримав хабар, а вимагав його у підприємця.
Нагадаємо, мера Перевальська Єсауленко затримали на місці злочину в березні 2013 року за передачу йому підприємцем хабара в сумі 50 тис грн. В кінці 2011 року підприємець підписав з міською радою договір на придбання і подальший демонтаж комунального майна – підземних труб теплотраси – на загальну суму понад 300 тис. грн. Під час проведення робіт з’ясувалося, що частина придбаного ним за договором майна відсутня, бо була демонтована раніше. Підприємець запропонував міському голові переглянути умови договору і зменшити його вартість, але останній на цю пропозицію не погодився. Чиновник повідомив, що тільки в разі отримання від підприємця хабара в 50 тис. грн він не звертатиметься до суду за нарахуванням штрафних санкцій та надасть можливість надалі виконувати демонтажні роботи.
У слідчих діях брали участь Служба безпеки України, міліція, прокуратура.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас