Інфляційні очікування українського бізнесу у II кварталі досягли рекордного мінімуму - НБУ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інфляційні очікування українського бізнесу у II кварталі досягли рекордного мінімуму - НБУ

Казна та Політика
413
Інфляційні очікування бізнес-кіл України в квітні-червні 2013 року досягли нового мінімуму, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ) з посиланням на результати чергового щоквартального опитування керівників підприємств, проведеного у травні.
“Інфляційні очікування продовжували знижуватися і досягли нового мінімального значення за весь період проведення опитувань”, – йдеться у звіті про виміри.
НБУ не наводить даних про курсові очікування, але повідомляє, що частка учасників опитування, які очікують зростання обсягів виробництва в Україні в найближчі 12 місяців знизилася до 18,5%, з 22,3% у попередньому кварталі. При цьому більшість респондентів не очікує змін в обсягах виробництва (56,4%).
За даними НБУ, також знизилася частка респондентів, які планують брати банківські кредити (до 41,1% з 43,4% у попередньому кварталі), але частка тих, хто планує брати кредити у гривні, залишається найбільшою і становить 82,4%.
В опитуванні взяли участь 1258 підприємств з усіх регіонів країни, що представляють економіку за основними видами діяльності, формами власності, розмірами за кількістю працівників.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас