США і Китай домовилися про зниження обсягів шкідливих викидів в атмосферу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США і Китай домовилися про зниження обсягів шкідливих викидів в атмосферу

Світ
118
США і Китай, які є найбільшими в світі виробниками шкідливих викидів в атмосферу, домовилися про низку серйозних заходів щодо поліпшення екологічної обстановки. Про це в середу повідомив американський держдепартамент.
У рамках засідання двосторонньої робочої групи з боротьби із зміною клімату, що відбулося у Вашингтоні, були прийняті п’ять ініціатив. Перша з них стосується “скорочення обсягів вихлопів великовантажних та інших автомобілів”. Представники сторін відзначили, що саме такі машини є “найбільш поширеним джерелом викидів вуглекислого газу в транспортних системах” обох держав. При цьому підкреслюється, що “більш легкі автомобілі також вважаються істотним джерелом забруднення атмосфери”. Вжиті заходи, на думку фахівців, дозволять серйозно поліпшити екологічну обстановку.
Мова також йде про поліпшення умов для “зниження рівня вуглекислого газу, його утилізації та зберігання”. Крім того, передбачається “підвищення енергоефективності в будівництві, промисловості і на транспорті”. Головну увага в цьому плані сторони збираються приділити “інноваційним моделям фінансування будівельної сфери, оскільки саме будівлі в США і Китаї споживають третину енергії, використовуваної в обох країнах”.
Також мається на увазі розвиток так званих “розумних” електромереж нового покоління, реалізація проектів, пов’язаних з альтернативною енергетикою. Поряд з цим обидві країни збираються створювати проекти, по “збору та управлінны інформацією, пов’язаною з шкідливими викидами в атмосферу”, йдеться в повідомленні держдепартаменту.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас