Цукор стрімко дорожчає, торговий колапс Китаю, секрет успіху сина президента - підсумки середи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Цукор стрімко дорожчає, торговий колапс Китаю, секрет успіху сина президента - підсумки середи

1363
“Російська викрутка” – Москва планує спецмита на українське вугілля, скло і шоколад
Російська Федерація може обкласти додатковими спеціальними митами імпорт з України шоколаду, вугілля і скла у відповідь на введення Києвом спеціальних мит на імпорт автомобілів. Росія направила до Світової організації торгівлі (СОТ) повідомлення, в якому заявила, що український автомобільний податок вдарить по російському експорту автомобілів на суму $ 328 млн, ще $ 36 млн Росія не дорахується у вигляді податків. Щоб компенсувати це, РФ залишає за собою право стягувати мита у розмірі EUR0 1 за 1 кг українського шоколаду, 15% – на імпорті скла і 54% – при імпорті вугілля.
У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс
У середу вийшли дані, що розчаровують в зовнішній торгівлі Китаю. Імпорт і експорт з Піднебесної в червні показали зниження і виявилися набагато гірше прогнозів вже другий місяць поспіль. Експорт в червні знизився на 3,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а імпорт впав на 0,7%. Статистика стала неприємним сюрпризом: економісти прогнозували зростання за обома показниками, причому з експорту очікувалося збільшення на 4%, а по імпорту – на 8%. Більш того, падіння експорту стало першим з січня 2012 р. Китайська економіка викликає у економістів все більше побоювань. Існує думка, що влада не зможе виконати намічену мету по зростанню ВВП вперше за 23 роки.
Цукор почав стрімко дорожчати
В Україні цінники на цукор збільшилися на 1-2 гривні залежно від місця. Експерти заспокоюють: це тимчасово. “Зараз сезон – люди варять варення, тому ціни зростають.Раніше цукор коштував 5-6 грн, а десь тиждень тому подорожчав до 7-7,50 грн”, – розповів Ярослав Ковальчук, продавець з Деміївського ринку в столиці. Він упевнений: восени цей продукт подешевшає, а до Нового року ціни повернуться на рівень 5 грн. У магазинах цукор ще дорожче – 9-9,50 грн.
Самий впевнений син президента
Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов упевнений, що для того, щоб в Україні бути успішним бізнесменом потрібна впевненість. Про це він заявив, коментуючи інформацію про двократне зростання активів групи “МАКО” старшого сина президента Олександра Януковича до 970 млн. гривень. “Упевненість дає можливість більш позитивно оцінювати майбутнє і дозволяє інвесторам більш сміливо отримувати кредити, розуміючи, що бізнес буде працювати хоча б на тому рівні, на якому розраховується, і підприємство буде мати оборотні кошти, щоб повернути кредити”, – вважає регіонал.
Мін’юст підтримав впровадження в Україні послуги перенесення мобільних номерів
Міністерство юстиції зареєструвало розроблене Національно комісією з держрегулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗ) положення про збереження номера при зміні оператора (Mobile Number Portability, MNP), повідомили в НКРЗ. Як стало відомо, положення було зареєстровано 5 липня під № 1117/23649, і на даний момент готується його офіційна публікація.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас