Центробанк Росії продав майже $ 3 млрд, щоб не допустити девальвації рубля у червні


Центробанк Росії продав майже $ 3 млрд, щоб не допустити девальвації рубля у червні

Протягом першого місяця літа Банк Росії продав $ 2,7 млрд і 245 млн євро для підтримки курсу російського рубля.

У червні було зафіксовано одинадцятикратне зростання інтервенцій регулятора. Для порівняння: у травні ЦБ продав всього $ 236,8 млн і 18,7 млн ​​євро.

Зусилля Банку Росії покликані зупинити девальвацію російської валюти. За період з лютого по початок липня долар в Росії подорожчав на три рублі.

Зниження вартості рубля супроводжується падінням цін на нафту. Котирування чорного золота недавно впали нижче за позначку в 100 доларів за барель (сировина марки Brent).

Зазначимо, що в США аналітики очікують згортання програми кількісного пом’якшення, що може призвести до подальшого зростання курсу долара на світових майданчиках.

В Україні курс гривні до долара залишається стабільним. Національний банк уже рік не міняв офіційний курс української валюти відносно американської – 7,993 грн за долар.

Раніше президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко заявив, що продемонстрований в I півріччі профіцит платіжного балансу більше 3,2 млрд. доларів показує, що в 2013 році девальвації гривні не буде.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua