Витрати на оренду елітної нерухомості Києва в червні виросли на 27% - ріелтори — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Витрати на оренду елітної нерухомості Києва в червні виросли на 27% - ріелтори

Нерухомість
254
Обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва, в червні 2013 року в порівнянні з травнем поточного року зріс на 27% – до 1,24 млн грн, говориться в повідомленні агентства нерухомості Park Lane (м. Київ).
«Червень-2013 здивував нас подіями, не властивими літньому сезону: довгостроковою орендою заміських особняків і великою кількістю комерційних приміщень. Хоча, враховуючи збільшення влітку потоку туристів до столиці, а також зростання популярності літніх майданчиків кафе і ресторанів, така тенденція виглядає цілком логічною з точки зору прибутковості цього бізнесу. У липні ми очікуємо зменшення частки комерційних площ і зміщення попиту в даній категорії у бік офісних приміщень. Заміські будинки залишаться в рамках довгострокової оренди, оскільки сезонний попит вже завершився», – цитується в повідомленні генеральний директор агентства Park Lane Галина Мельникова.
За даними Park Lane, частка угод, укладених в елітному сегменті, зайняла 7,4% від усіх угод з оренди, що відбулися в червні. При цьому частка витрат на оренду об’єктів елітного сегменту склала 32,1% від усіх коштів, вкладених в ринок оренди протягом місяця.
Будинки склали 7,1% від усіх угод оренди в елітному сегменті. За географічною ознакою найбільш затребуваним серед орендарів був Обухівський напрямок (Ходосіївка, Романків).
Нежитлові приміщення, за інформацією агентства нерухомості, зайняли 42,9% ринку елітної оренди. Лідерами даної категорії в червні стали комерційні приміщення, в основному ресторани з готовим працюючим бізнесом. Такі об’єкти площею від 200 кв. м, розташовані на першій лінії в місцях з великим потоком людей, були орендовані за ціною від 144 до 240 грн. за кв. м. Орендарів цікавили в основному Печерський і центральна частина Голосіївського та Шевченківського районів.
«Трохи розбавили цю вибірку в червні комерційні приміщення під магазини, кафе та відділення банків, розташовані в Солом’янському, Святошинському та Дніпровському районах, які можна було орендувати за ціною від 104 до 192 грн. за кв. м. Вартість оренди залежала від місця розташування, площі, стану приміщення і успішності розміщеного бізнесу», – йдеться в повідомленні Park Lane.
Частка квартир на ринку оренди елітної нерухомості склала в червні 50%. У цю категорію увійшли комфортабельні апартаменти від 3-х кімнат, площею від 200 кв. м, з повним оздобленням, технікою та меблями в Печерському, Шевченківському та Голосіївському районах. Уподобання орендарі віддавали квартирам у сучасних житлових комплексах преміум-класу.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас