Східні мрії: японці хочуть збирати свої автомобілі в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Східні мрії: японці хочуть збирати свої автомобілі в Україні

Технології&Авто
4376
Посол Японії в Україні Саката Тоічі активно працює над тим, щоб в Україні збиралися японські автомобілі
«Я мрію, що в Україні з’явиться база японського автомобільного виробництва. І наші виробники зможуть експортувати японські автомобілі, вироблені в Україні, для Східної Європи, Росії, Кавказу… Я зараз посилено працюю в цьому напрямку», – зазначив посол.
У той же час, він додав, що на даний момент японські виробники бачать в українському ринку певні проблеми, головною з яких є інвестиційний клімат.
«Сьогодні в Польщі, яка вже є членом ЄС (Європейського Союзу), працюють 260 японських підприємств. А в Україні їх лише 40. Це все – інвестиційний клімат. Якщо країна є членом ЄС, на її ринок легше і безпечніше виходити. Як я розумію, Україна сьогодні активно рухається в напрямку євроінтеграції. Сподіваюся, що вам це вдасться досягти», – додав Тоічі.
Як повідомлялося, з 15 квітня в Україні введені ввізні мита на імпортні автомобілі з об’ємом двигуна від 1 до 2,2 л у розмірі 6, 46-12,95%. Дане рішення ініціювали в Мінекономрозвитку, пропонуючи вести мита терміном на три роки. Спеціальне мито стягуватиметься додатково до існуючого 10%.
Раніше міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов заявляв, що хотів би створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України.
За матеріалами:
День
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас