ПР пояснила бізнес-успіхи сина Януковича "упевненістю" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПР пояснила бізнес-успіхи сина Януковича "упевненістю"

Особисті фінанси
1929
Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов упевнений, що для того, щоб в Україні бути успішним бізнесменом потрібна впевненість.
Про це він заявив, коментуючи інформацію про двократне зростання активів групи «МАКО» старшого сина Президента Олександра Януковича до 970 млн. гривень.
«Упевненість дає можливість більш позитивно оцінювати майбутнє і дозволяє інвесторам більш сміливо отримувати кредити, розуміючи, що бізнес буде працювати хоча б на тому рівні, на якому розраховується, і підприємство буде мати оборотні кошти, щоб повернути кредити», – вважає «регіонал».
У свою чергу народний депутат від «УДАРу» Павло Різаненко заявив, що в нинішніх умовах, коли відбувається падіння у всіх сферах економіки, крім сільського господарства, щоб бути успішним бізнесменом потрібно бути «генієм, або сином президента».
«Всі сфери падають, тільки сільське господарство показує зростання, – зазначив Різаненко. – У «МАКО Холдингу» сільського господарства особливо немає, то потрібно бути супергенієм, або потрібно бути просто сином Президента».
«Я не вважаю, що це його досягнення. Це та система, яка у нас є, коли бізнесом без прикриття адмінресурсу, правоохоронних органів, прокуратури та судів нормально займатися неможливо», – вважає опозиціонер.
Як повідомляли, у 2012 році чисті активи групи «МАКО» Олександра Януковича – старшого сина Президента – зросли майже вдвічі, до 970 млн. грн., загальна сума податків і зборів, виплачених до бюджетів всіх рівнів склала 153 млн.
За матеріалами:
Радіо Свобода
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас