КНДР звинуватила Японію у підготовці до зовнішньої експансії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КНДР звинуватила Японію у підготовці до зовнішньої експансії

Світ
465
Плани міністерства оборони Японії приступити до розробки власних балістичних ракет дальністю 500 км “можуть привести до кардинальної зміни тенденцій у військовій доктрині цієї країни. Такий висновок міститься в статті, опублікованій сьогодні в урядовій газеті КНДР “Мінчжу Чосон”.
На думку видання, в результаті зросте ударна міць японських сил самооборони, які “отримають засіб для нанесення ударів по базах країн”, розташованим в Північно-Східній Азії (ПСА). Таким чином реакційні сили в Токіо знову “демонструють намір перетворити країну “в потужну військову державу і азіатського лідера”, “підготуватися до зовнішньої експансії”, наголошується в статті.
“Мінчжу Чосон” звертає увагу, що в державах ПСА, в тому числі КНДР, “викликає серйозне побоювання проваджена Токіо політика відмови від прийнятих після Другої світової війни обмежень у військовій сфері”.
У червні міноборони Японії прийняв до розгляду ідею розробки власних балістичних ракет дальністю 400-500 км, які планується розмістити на південному острові Окінава. Докладний план проекту буде підготовлений в цьому місяці. У разі його реалізації японські сили самооборони вперше стануть оснащені балістичними ракетами – досі країна не мала наступального озброєння великої дальності.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас