Франція підтвердила статус найбільш відвідуваної туристами країни у світі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Франція підтвердила статус найбільш відвідуваної туристами країни у світі

Світ
385
Франція в черговий раз підтвердила свій статус найпопулярнішого туристичного напрямку в світі. Як повідомляється в опублікованій в середу щорічній доповіді французького міністерства ремесел, торгівлі і туризму, в 2012 році республіку відвідали 83 млн іноземних гостей. Таким чином був побитий торішній рекорд, коли в країні побували 81,4 млн зарубіжних туристів.
“Численні економічні та політичні негаразди, що зачіпають цілу низку регіонів планети, обійшли стороною французьку туристичну галузь, – йдеться в повідомленні профільного відомства. – Прийнявши 83 млн іноземних туристів, Франція встановила рекорд і зберегла перше місце в світі в той момент, коли в цьому динамічному і перспективному секторі з’являються все нові пропозиції в глобальному масштабі”.
Як зазначають у мінтуризму, основу туристичної аудиторії Франції як і раніше становлять представники країн Європи та Азії. За підсумками минулого року лідерство серед європейців від підданих Великобританії перейшло до громадян Німеччини, які все частіше вирушають на відпочинок у сусідню країну. Найбільше зростання туристичного потоку спостерігається серед представників країн,що швидко розвиваються – Китай, звідки приїхало на 23% туристів більше у порівнянні з попереднім роком, і Бразилія (зростання на 21% за той же період).
Крім того в міністерстві особливо звертають увагу на те, що вперше з 2008 року зріс прибуток французької економіки, пов’язаний з витратами туристів під час їхнього перебування у Франції. “Ці доходи досягли 35,8 млрд євро, що на 6,3% вище, ніж у 2012 році”, – вказано в доповіді відомства.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас