Покарання недбайливих: з початку року 50 київських чиновників покарали за хабарі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Покарання недбайливих: з початку року 50 київських чиновників покарали за хабарі

Кримінал
386
З початку року 50 київських чиновників постали перед судом за вчинення корупційних правопорушень.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, про це на засіданні колегії за підсумками роботи органів прокуратури у першому півріччі 2013 заявив прокурор Києва Микола Бескишкий.
Прокурор зазначив, що робота правоохоронних органів у сфері протидії корупційним правопорушенням значно посилилася і активізувалася. Так, за його словами, за перше півріччя 2013 слідчими правоохоронних органів столиці розпочато 139 кримінальних проваджень за злочинами з ознаками корупції.
“У результаті вжитих столичною прокуратурою заходів вдалося припинити кримінально карані дії корумпованих суддів, державних службовців 1-2 категорії та правоохоронців”, – зазначив Бескишкий.
Також прокурор додав, що за результатами досудового розслідування злочинів з ознаками корупції до суду в цьому році направлено 45 обвинувальних актів щодо 50 посадових осіб, у тому числі 24 – за фактами одержання посадовими особами неправомірної вигоди.
Крім того, керівник відомства акцентував увагу на тому, що за вчинення даних правопорушень у поточному році вже засуджені 17 посадових осіб, серед яких 5 контролерів, 4 правоохоронців, 2 податківців та інші.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас