Названі найпопулярніші програми для iPhone і iPad за 5 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названі найпопулярніші програми для iPhone і iPad за 5 років

Технології&Авто
5465
Компанія Apple назвала найпопулярніші програми для iPhone і iPad за весь час існування магазину App Store. Публікація чартів приурочена до п’ятиріччя App Store, яке припадає на 10 липня.
Список найпопулярніших безкоштовних програм для iPhone очолила соцмережа Facebook. За нею слідують музичний додаток Pandora Radio, фотосоцмережа Instagram, YouTube, Skype, словесна гра Words With Friends, погода The Weather Channel, соцмережа Twitter, гра Temple Run і пошукова програма Google.
У чарті платних програм для iPhone на першому місці опинилася гра Angry Birds. У десятку увійшли ще сім ігор: Fruit Ninja, Doodle Jump, Cut the Rope, Angry Birds Seasons, Words with Friends, Tiny Wings і Angry Birds Space. Крім них, до списку потрапили месенджер WhatsApp і програма Camera+.
Серед власників iPad найпопулярнішою безкоштовною програмою став Skype. За ним, в порядку убування популярності, слідують The Weather Channel, відеосервіс Netflix, Angry Birds, читалка Kindle, Facebook, Pandora Radio, калькулятор, Fruit Ninja і Words With Friends.
У платному чарті лідирує редактор документів Pages, далі йдуть ігри (три частини серії Angry Birds, «Крокодильчик Свомпі» (“Where is my water?”), Fruit Ninja, Words With Friends і Cut the Rope), музична програма GarageBand і редактор презентацій Keynote.
У зв’язку з п’ятиріччям App Store компанія Apple на кілька днів зробить десять популярних у магазині платних програм та ігор безкоштовними. В акції беруть участь, зокрема, дитячий «Атлас світу», діджейська програма Traktor DJ та ігри Infinity Blade II, Badland і Superbrothers: Sword & Sorcery EP.
App Store почав роботу 10 липня 2008 року, за день до виходу iPhone 3G. До цього власникам смартфона доводилося задовольнятися попередньо встановленими програмами і веб-додатками. На момент запуску в App Store налічувалося 552 додатка; зараз їх більше 900 тисяч.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас