В Україні готуватимуть фахівців з управління житловою нерухомістю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні готуватимуть фахівців з управління житловою нерухомістю

Нерухомість
598
В Україні відкрився бізнес-інкубатор «Управитель», який готуватиме фахівців з управління житловою нерухомістю і допомагати підприємцям реалізовувати бізнес-проекти з управління багатоквартирними будинками в країні.
Про це на прес-конференції в Києві повідомив голова Громадської ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництва) Павло Міхайліді.
«Запуск першого в житловому господарстві України бізнес-інкубатора «Управитель» повинен сприяти в створенні свого бізнесу в сфері ЖКГ молодим підприємливим людям… Це має залучити в галузь нових людей з новим мисленням, з новими підходами, з новою системою регулювання ринкових відносин і, безумовно, це відіб’ється на якості надання житлово-комунальних послуг», – сказав Міхайліді.
На його думку, успішна реалізація проекту дозволить залучити в сферу ЖКГ малий і середній бізнес, створити додаткові робочі місця і підвищити професіоналізм керуючих компаній.
Також Міхайліді зазначив, що ідею створення бізнес-інкубатора підтримали представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), які неодноразово заявляли, що в Україні бракує керуючих компаній, які можна залучити до управління будинком.
Проект також підтримали в Конфедерації будівельників України та Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Присутній на прес-конференції представник Мінрегіону Віктор Величко заявив, що відомство вже розробляє законопроект, що стосується управління багатоквартирними будинками. За його словами, даний проект закону буде подано на розгляд парламенту вже до кінця року.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас