Міндоходов спростило процедуру оформлення імпортного товару на українській митниці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міндоходов спростило процедуру оформлення імпортного товару на українській митниці

Казна та Політика
1016
Київська міжрегіональна митниця Міністерства доходів і зборів України почала здійснювати митне оформлення імпортованих в Україну товарів без їх фізичного пред’явлення на митниці місця призначення, повідомила прес-служба Міндоходов.
«Відразу після перетину митного кордону товар випускається в заявлений підприємцем митний режим», – йдеться в повідомленні.
За інформацією прес-служби, Міндоходів розробило відповідне програмне забезпечення та випробувало його в пілотному проекті, який підтвердив готовність митниць до виконання необхідних процедур.
Згідно з повідомленням, застосування такої процедури дозволить значно економити час та кошти імпортерів при декларуванні товарів, а також дозволить мінімізувати безпосередній контакт з працівниками Міндоходов.
«Для здійснення митного оформлення за такою процедурою підприємцю ще до фактичного ввезення товару в Україну досить направити в митницю призначення попередню митну декларацію, яка буде підставою для випуску товару під митний режим після перетину ним кордону», – повідомляє Міндоходов.
За даними прес-служби, за такою схемою можуть оформлятися всі товари (крім підакцизних), за якими відсутні ризики.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас