Компанія сина Януковича МАКО розповіла - скільки заробила за 2012 рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія сина Януковича МАКО розповіла - скільки заробила за 2012 рік

Особисті фінанси
1445
Підконтрольна синові Президента України Олександру Януковичу група МАКО публікує дані комбінованої фінансової звітності за 2012 рік.
Як повідомили в МАКО, комбінована фінансова звітність компанії складена відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) і містить дані про результати діяльності ПрАТ МАКО Холдинг, банку ПАТ ВБР і всіх дочірніх підприємств групи.
За даними звітності, за 2012 рік чисті активи МАКО склали 970 млн грн. Станом на 31 грудня 2012 року в Групу входило 18 підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії.
“Ми твердо дотримуємося раніше прийнятого курсу на впровадження найкращих практик корпоративного управління в Групі. Починаючи з минулого року, ми надаємо зацікавленим сторонам ключову фінансову інформацію про результати нашої діяльності і маємо намір продовжувати робити це і в майбутньому. Наша відкритість і готовність до конструктивного діалогу є важливим елементом довгострокового і сталого розвитку групи”, – заявив акціонер Групи МАКО Олександр Янукович.
Разом з тим, валовий прибуток від реалізації склав 543 млн грн, чистий процентний дохід від банківської діяльності – 181 млн грн, результат від операцій до оподаткування – 575 млн грн.
Сумарні витрати з податку на прибуток, згідно зі звітом, склали 123 млн грн. При цьому загальна сума податків і зборів, виплачених підприємствами групи до бюджетів усіх рівнів, перевищила 153 млн грн (у тому числі єдиний соціальний внесок більш ніж 27 млн ​​грн).
Близько 81 млн грн при цьому склала нарахована заробітна плата, у тому числі 12 млн грн податок на доходи фізичних осіб.
Усього кількість працівників на підприємствах групи МАКО склала близько 925 осіб.
Нагадаємо, що це друга комбінована фінансова звітність Групи МАКО, підготовлена ​​відповідно до МСФЗ і завірена міжнародною аудиторською компанією ПрайсвотерхаусКуперс. Так, у лютому цього року повідомлялося, що сумарні активи компанії за 2011 рік склали 1,709 млрд грн, тоді як дохід від банківської діяльності виявився на рівні 78,5 млн грн, а витрати з податку на прибуток – 5,13 млн грн.
Як повідомлялося, за підсумками 2012-го син Президента України, Олександр Янукович, задекларував 579,2322 млн грн доходів. Син глави держави сплатив до Державного бюджету 29,9713 млн грн як податку з доходів фізичних осіб.
Також повідомлялося, що компанія МАКО Холдинг (Донецьк), власником якої є старший син українського Президента Олександр Янукович, закінчила минулий рік з чистим прибутком у розмірі 197 млн грн (за українськими стандартами фінзвітності).
1 березня під час підсумкової прес-конференції в Українському домі Президент України Віктор Янукович не відповів на запитання про те, як його синові вдалося настільки швидко розбагатіти.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас