Microsoft пообіцяла запровадити премії за продажі ПК на Windows 8 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft пообіцяла запровадити премії за продажі ПК на Windows 8

Технології&Авто
515
ІТ-гігант Microsoft пообіцяв партнерам і дистриб’юторам виплачувати до $10 за кожен проданий пристрій на Windows 8, включаючи планшети і персональні комп’ютери (ПК) з сенсорним екраном, повідомляє Computerworld.
Як зазначає джерело, програма, яку назвали TouchWins, покликана стимулювати продажі ПК на тлі зниження споживчого інтересу.
Microsoft виплатить дистриб’юторам винагороду за продаж кожного персонального комп’ютера з сенсорним екраном або планшета на базі Windows 8, що входить до списку з 21 моделі. Розмір винагороди складе до $10 за кожен проданий пристрій.
“Ідея полягає в заохоченні наших партнерів і офіційних дистриб’юторів, що займаються продажами персональних комп’ютерів і планшетів на базі Windows 8 Pro і оснащуються сенсорними екранами”, – заявив директор з маркетингу та фінансів підрозділи Microsoft Windows.
Програма TouchWins поширюється на пристрої Acer, Asustek, Dell, Fujitsu, Hewlett-Packard, Lenovo, Samsung, Sony і Toshiba. Серед моделей, наприклад, Acer Aspire S7 і Iconia Tab W7.
На думку аналітиків, за допомогою програми TouchWins корпорація Microsoft розраховує підняти продажі комп’ютерів на базі Windows 8 і підготуватися до запуску пристроїв наступного покоління, на базі операційної системи Windows 8.1, публічна попередня версія якої була випущена в кінці червня.
Однак експерти сумніваються в тому, що Windows 8.1 і нова хвиля пристроїв зможуть підвищити інтерес споживачів до комп’ютерів на базі повноцінної операційної системи достатньою мірою для того, щоб поліпшити ситуацію на ринку.
Підкреслимо, що, за даними IDC, у першому кварталі 2013 року поставки ПК на світовий ринок знизилися на 14%, показавши максимальне скорочення за два десятиліття спостережень. Також стало відомо, що за підсумками минулого року вони впали на 3%.
Крім вищесказаного стало відомо, що кількість користувачів одного із сервісів Microsoft – Skype – перевищила 300 млн.
Нагадаємо, наприкінці червня Microsoft презентувала попередню версію оновлення для платформи Windows 8 під номером 8.1.
Зазначимо, що в освіженій версії розробники поправили низку недоліків і додали кілька нових можливостей. Однією з ключових (і найбільш очікуваних користувачами) особливостей стало, як зазначає видання, повернення на панель завдань робочого столу кнопки Пуск.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас