0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Підсумки роботи НАСК “Оранта” у 2002 році


Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" оголошує про фінансові результати своєї діяльності у 2002 році за основними показниками:
· Статутний фонд – 22,3236 млн. грн.
· Активи – 90,6563 млн. грн.
· Страхові резерви – 40,1548 млн. грн.
· Страхові платежі – 177,3096 млн. грн.
· Страхові виплати – 96,8321 млн. грн.
· Кількість договорів страхування, укладених у 2002 році – 4,717144 млн.
· Кількість представництв – 548 у всіх регіонах України.

Порівняно з 2001 роком зафіксовано зростання обсягу страхових платежів на 2% (без урахування державного обов'язкового особистого страхування), що свідчить про стабільну позитивну динаміку розвитку Компанії.

З метою поліпшення конкурентноздатності страхових продуктів та удосконалення методики страхування, затверджено нові правила страхування, внесено зміни до існуючих (добровільного страхування транспортних засобів, добровільного страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, добровільного особистого страхування водіїв та/або пасажирів від нещасних випадків на транспорті, добровільного страхування майна, добровільного страхування вантажів).

Отримано ліцензії на всі види страхування, запроваджені в Україні у минулому році.

За підсумками проведеного газетою “Бізнес” опитування, у 2002 році НАСК "Оранта" увійшла у п’ятірку компаній за номінацією “Найбільш професійна страхова компанія”.

У 2003 році НАСК "Оранта" продовжує нарощувати оберти підвищення якості послуг та розширення кола клієнтів за рахунок подальшої активізації співпраці з банківськими та фінансовими установами, підприємствами ПЕК, іншими VIP-клієнтами. Однозначним стратегічним наміром Компанії є збереження і зміцнення статусу лідера ринку та надійного партнера для клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Оранта
В Контексті Finance.ua
Опитування