Reuters перекриє лазівку інсайдерам


Reuters перекриє лазівку інсайдерам

Останні кілька років група трейдерів отримувала важливу інформацію на 2 секунди раніше офіційних публікацій. Ці 2 секунди для трейдерів, що працюють з роботами, можуть значити мільйони доларів.

Цю інформацію надавало інформаційне агентство Reuters, яке мало угоду з університетом Мічігану, згідно з яким за суму, близьку до $ 1 млн, інститут надавав дані макроекономічного індикатора – індексу споживчої довіри – за деякий час до його офіційної публікації. Потім вже агентство за гроші надавало цю інформацію своїм клієнтам за дві секунди до її офіційної публікації.

Тепер ця практика буде припинена, на чому наполягла нью-йоркська прокуратура, пише газета The New York Times з посиланням на свої джерела. У самому агентстві ніяких коментарів не дають, але заявляють, що тісно співпрацюють з владою в рамках справи.

Випадок з даними за індексом від університету Мічигану окремий, так як цей індикатор не є державним, а значить, і звинувачення в поширенні інсайдерської інформації мають свої особливості.

Як розсилається інформація

Існують певні правила надання інформації. Bloomberg, Reuters, Dow Jones і News Corporation співпрацюють з різними органами влади та є офіційними постачальниками економічної інформації компаніям і приватним особам.

Агенції повинні надавати дані відразу після їх публікації на сайті, але, як правило, вони отримують інформацію трохи раніше. А органи влади завжди встановлюють точні час і дату, коли ця інформація повинна бути опублікована, пише gazeta.ru

Для забезпечення інвесторів рівними умовами державні установи США розробили правила, за якими вони надають дані агентствам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua