В Україну прийдуть декілька російських і азіатських банків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україну прийдуть декілька російських і азіатських банків

2931
Генеральний директор інвестиційної компанії European Capital Management, економіст Вадим Браїловський констатував, що вихід кількох західних банків з вітчизняного фінансового ринку пов’язаний не з економічною ситуацією в Україні, а з проблемами в Єврозоні.
«Через негативні темпи зростання ВВП у Європі фінансові установи скорочують філії або навіть згортають їх у ряді країн, у тому числі й Україні, скорочують кредитування, у них зменшуються активи в регіоні», – переконаний експерт.
У зв’язку з цим Браїловський зазначив, що тенденції до відходу західних банків немає. Свідченням цього є те, що, в країні як і раніше активно працюють такі європейські банки, як «Укрсиббанк BNP PARIBAS Group» та ПАТ «Креді Агріколь Банк» (Франція), ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Group і ПАТКБ «Правекс-банк» Intesa Sanpaolo (Італія), ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (Австрія), PJSC Deutsche Bank DBU (Німеччина).
Разом з цим фінансист прогнозує прихід інших іноземних банків, зокрема, російських «Промсвязьбанк» або «Россельхозбанк».
Також гендиректор European Capital Management вважає ймовірним входження на український ринок низки азіатських банків. У тому числі, китайських Industrial and Commercial Bank of China (ICBC), The Export-Import Bank of China (China Exim Bank), Agricultural Bank of China (ABC), The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation (HSBC), China Development Bank (CDB), Bank of China Ltd, індійських ICICI Bank, SBI – State Bank of India, а також індонезійського банку BI – Bank Indonesia.
Коментуючи перспективи зростання держбанків у банківській системі, Браїловський спрогнозував, що їх частка за 2013-2017 роки може зрости до 30%.
Раніше екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко назвав причиною виходу з українського ринку західних банків проблеми в єврозоні.
За матеріалами:
АіФ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас