Татари живуть у два рази багатше за українців, виробництво авто завалилося на 54% - підсумки понеділка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Татари живуть у два рази багатше за українців, виробництво авто завалилося на 54% - підсумки понеділка

1107
Татари живуть у два рази багатше за українців
Близький до російської влади політолог, екс-депутат Держдуми Сергій Марков поділився у своїй сторінці в Facebook деякими дивовижними одкровеннями з приводу України. “Татарстан теж міг відокремитися від Росії, але його політики знайшли мудрість залишитися в Росії. І в результаті Татарстан став лідером промислового розвитку, високих технологій та культурного розвитку, і все це за рахунок величезних вливань з російського бюджету. А якби Україна залишилася з Росією , то Україна була б такою улюбленою дитиною Росії. Татарстан зайняв в ніші розвитку місце України, рівень доходів у Росії вище українського в півтора рази, а в Татарстані в півтора рази вище ніж средньоросійський. Татари в результаті живуть у два рази багатше за українців, як українці могли б жити з Росією, – нехай з’їздять до Татарстану і подивляться на власні очі”, – упевнений Марков.
Вітчизняне автовиробництво завалилося на 54%
За даними асоціації “Укравтопром”, в Україні за перше півріччя 2013 р. вироблено 18 тис. 240 автотранспортних засобів, що на 54,2% менше аналогічного показника 2012 р. Про це повідомляється в прес-релізі “Укравтопрому”. У тому числі, легкових автомобілів 16 тис. 740 од. (на 54,2% менше аналогічного періоду 2012 р.), комерційних автомобілів – 657 од. (на 63,3% менше) і автобусів – 843 од. (на 43,2% менше).
У Києві можуть з’явитися нові довгобудови
За даними Асоціації “Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів”, темпи будівництва в столиці за перше півріччя впали на 17%. “Чесно кажучи – це шокуюча цифра. Вперше Київ будує менше ніж Україна, зазвичай він задавав тон” , – повідомив глава ассціаціі Іван Салій. За його словами, такі показники свідчать про те, що забудовники переживають дуже серйозну кризу. “Можуть з’явитися нові довгобуди”, – сказав Салій.
Польща не буде вводити євро до 2019 року
Польща не має наміру вводити євро до 2019 року, заявляє прем’єр-міністр Дональд Туск. За словами прем’єра, для ухвалення такого рішення необхідно двома третіми голосів парламенту внести відповідні зміни до Конституції. “У нас немає і не буде найближчим часом такої більшості”, – цитує Туска Gazeta Wyborcza.
Золотовалютні резерви України за місяць скоротилися на 5,7%
Міжнародні резерви України після зниження на 2,8% в травні в червні впали ще на 5,7% або на $ 1,398 млрд, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ). Згідно з повідомленням, на розмір резервів у червні суттєво вплинули виплати за облігаціями державної позики в сумі $ 1,139 млрд.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас