Напружена ситуація в Єгипті не відлякує українських туристів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Напружена ситуація в Єгипті не відлякує українських туристів

Світ
1687
В даний час в курортних містах Єгипту Хургаді і Шарм-Ель-Шейху немає ознак хвилювань, а нечисленні мітинги в цих містах пройшли мирно і на відпочинку туристів ніяк не позначилися, повідомив комерційний директор компанії Tez Tour в Україні Аркадій Маслов.
“В даний час в курортних містах Хургада, Шарм-Ель-Шейх і інших немає ознак хвилювань. Курортні зони Єгипту продовжують жити спокійним і розміреним життям. Нечисленні мітинги відбулися в Хургаді та Шарм-Ель-Шейху. Демонстрації пройшли мирно і на відпочинку туристів ніяк не позначилися”, – сказав він.
За словами топ-менеджера, з метою забезпечення повноцінного відпочинку туристів в курортних зонах країни додатково посилені заходи безпеки. Міжнародні аеропорти, державні установи працюють у штатному режимі.
Маслов також зазначив, що компанія Tez Tour в Єгипті тимчасово скасувала екскурсії в Каїр, Олександрію і Ізраїль, тоді як інші екскурсійні програми компанії на курортах Єгипту здійснюються в стандартному режимі.
“Ми рекомендуємо розділяти поняття “політична обстановка в столиці” і “відпочинок на курортах”, які в країнах з розвиненим туристичним сектором незалежні один від одного. Варто відзначити, що туризм є дуже важливим для Єгипту – це друге за величиною джерело доходу ВВП країни. І тому багато зусиль і коштів спрямовується як на забезпечення безпечного перебування в країні, так і на відновлення туристичного потоку в АРЄ”, – додав він.
Комерційний директор компанії Tez Tour в Україні також повідомив, що в даний час звернень від туристів в офіс компанії Tez Tour з відмовами від відпочинку в Єгипті і скарг на зіпсований ситуацією в країні відпочинок не надходило. Приймаючі офіси компанії в Єгипті в режимі реального часу відстежують ситуацію в країні та інформують про події на курортах.
Компанія Tez Tour працює на туристичному ринку з 1994 року. Tez Tour об’єднує більше 20 міжнародних компаній. Компанія відправляє туристів в Австрію, Андорри, Болгарію, Бразилію, Грецію, Домінікану, Єгипет, Іспанію, Італію, Китай, Кубу, Мальдіви, Мексику, ОАЕ, Таїланд, Туреччину, Шрі-Ланку.
Раніше заступник директора департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич повідомляв агентству, що залишається актуальною рекомендація МЗС громадянам України утриматися від відвідування ряду міст Єгипту у зв’язку з масовими демонстраціями. Йдеться про міста Каїр, Олександрія, Порт-Саїд, Ісмалія, Асьют та інших, де проходять акції протесту.
При цьому, за інформацією МЗС, ситуація в курортних містах Єгипту – Шарм Ель-Шейху, Дагаб, Хургаді – залишається спокійною.
Міністр оборони Єгипту Абдель Фаттах ас-Сіссі оголосив про зміщення Мухаммеда Мурсі з поста президента і проведення дострокових президентських виборів. Він також заявив, що до виборів буде припинено дію конституції, а також розпущено уряд.
Тимчасовим лідером країни стане нинішній глава Конституційного суду Мансур.
Тим часом, Мурсі відкинув заяви військових, назвавши те, що відбувається в країні військовим переворотом. Він заявив, що залишається легітимним президентом країни, і закликав своїх прихильників мирним чином захищати його легітимність.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас