Розрив між багатими країнами і країнами, що розвиваються зростає — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розрив між багатими країнами і країнами, що розвиваються зростає

Світ
467
Економіка розвинених країн знову набирає обертів, в той час як зростання великих ринків, що розвиваються гальмує, заявили сьогодні аналітики Організації економічного співробітництва та розвитку, описавши тенденцію.
Відзначається, що зведений випереджаючий індикатор економічної активності (CLI) для 34 країн, які входять до ОЕСР, збільшився до 100,6 пункту в травні зі 100,5 місяцем раніше.
CLI вказує на помірне поліпшення зростання в більшості великих економік ОЕСР, але у великих економіках, що розвиваються CLI вказують на стабілізацію або уповільнення імпульсу”, – вказується в заяві організації.
Японія, яка використовує переваги агресивних монетарних стимулів, очолила розвинені країни – її індикатор виріс до 101,3 пункту з 101,1 у квітні.
Показник для США залишився колишнім, зберігшись у травні на позначці 101,0, що, з точки зору ОЕСР, говорить про зміцнення зростання.
Навіть єврозона, яка поки що не може вийти з кризи, проявила посилення імпульсу – значення її економічної активності збільшилося до 100,3 пункту з 100,1 у квітні. ОЕСР вказала на зміну тенденції в Італії, чий CLI зріс до 100,3 пункту з 100,1 після періоду рецесії.
Організація економічного співробітництва та розвитку – міжнародний економічний союз розвинених країн, які об’єднані ідеями представницької демократії та вільного ринку.
У свою чергу, ринки, що розвиваються демонструють менш оптимістичну тенденцію. Показник для Китаю впав до 99,5 пункту з 99,6 місяцем раніше.
Крім того, бразильський індикатор звалився ще нижче – до 99,1 пункту з 99,3, а результати Росії зменшилися до 98,9 пункту з 99,2, що свідчить про втрату економічного імпульсу.
Серед серйозних економік, що розвиваються тільки Індія показала зростання індикатора – до 97,6 пункту з 97,5. За словами економістів ОЕСР, це говорить про ймовірну зміну тенденції.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас