Китайці купують будівлю Lloyd's of London за $388 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці купують будівлю Lloyd's of London за $388 млн

Нерухомість
295
Ping An Insurance Group Co., одна з найбільших страхових компаній Китаю, купує будівлю Lloyd’s of London в Лондоні за 260 млн фунтів стерлінгів ($388 млн) у Commerzbank AG.
Азіатські компанії стали найактивнішими іноземними інвесторами на ринку лондонської нерухомості в останні 18 місяців. Торік вони вклали близько 1,25 млрд фунтів на нерухомість лондонського Сіті. За перші три місяці цього року інвестиції китайських компаній вже досягли 595 млн фунтів, свідчать дані компанії Jones Lang LaSalle.
Тим часом, Китай до недавнього часу відставав від своїх сусідів у плані істотних інвестицій. Найпомітнішою угодою досі була купівля в 2012 році лондонської штаб-квартири Deutsche Bank держінвестфонди China Investment Corporation за 410 млрд фунтів.
Угода з купівлі будівлі Lloyd’s of London також підтверджує появу тенденції до інвестицій глобальних страхових компаній в лондонську нерухомість.
Так, американський страховик WR Berkley торік оголосив про плани будівництва хмарочоса поруч з вежею Lloyd’s of London, а такі компанії, як Aon і Amlin, нещодавно взяли в оренду нові офіси в Сіті.
Така ситуація показує, що страхові компанії прагнуть зайняти місця, що звільняються, у зв’язку зі скороченням розмірів банківського сектора, зазначають експерти.
Будівля Lloyd’s of London відома як “будівля, вивернута навиворіт”, де ліфти, сходи, а також системи комунікацій виведені назовні.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас