Німецька якість - це не лише автомобілі, але й освіта! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німецька якість - це не лише автомобілі, але й освіта!

582
Проектний менеджмент увійшов у моду декілька десятиліть тому і залишається найбільш ефективним, на відміну від безлічі інших управлінських течій. Великі й навіть надвеликі компанії будують свій бізнес як сукупність проектів, правильний менеджмент яких дає високу результативність. Зведення будівлі – проект. Написання нового софту – проект. Організація роботи відділу – проект. Створення рекламної кампанії – теж проект.
Проектний менеджмент серйозно відрізняється від звичайного (лінійного) менеджменту обширністю вирішуваних завдань. Так, менеджер проекту (project manager) повинен виконувати функції фінансового менеджменту, управління персоналом, операційного (виробничого) менеджменту і безліч інших.
У зв’язку з цим виникають закономірні питання:
• як зробити управління проектами найбільш ефективним
• якими якостями повинен володіти менеджер з управління проектами.
International Management Academy представляє єдиний в Україні навчальний курс «Project Management» німецької Академії управління та економіки AFW, м. Бад Гарцбург, Німеччина, який дозволяє сформувати проектне розуміння і цілісне бачення управління проектом.
Академія AFW (AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg GmbH) – одна з найстаріших бізнес-шкіл, яка більше 50 років надає послуги з бізнес-освіти в Німеччині. У 2012 році Академія управління та економіки AFW увійшла до п’ятірки кращих навчальних інститутів в Німеччині і зайняла 3 місце в рейтингу Fernstudium Check Report 2012.
Навчальний курс «Project Management» AFW акредитований державним департаментом освіти Німеччини. Завдяки компактності, унікальній побудові за формою та змістом, а також актуальності теми курс «Project Management» AFW був визнаний кращим курсом Німеччини в області менеджменту. За оцінками експертів саме проектна робота стане домінуючим типом в області високооплачуваної роботи протягом наступного десятиліття, в тому числі і в Україні.
Після успішного вивчення і роботи над усіма навчально-методичними матеріалами, виконання всіх письмових завдань, складання іспиту та написання проектної роботи слухачі отримують Диплом Академії AFW.
Гарцбургскій Диплом, затверджений державним департаментом освіти Німеччини, є високою оцінкою економічних і управлінських знань, яка визнається в усьому світі з кінця 60-х років ХХ століття і до сьогодні.
Після отримання Диплому надається можливість стажування на підприємствах Німеччини чи Австрії за профілем діяльності випускника.
International Management Academy проводить реєстрацію на курс «Project Management» AFW, Німеччина. Початок навчання 1 вересня 2013 року.
Всю необхідну інформацію за даним навчальним курсом, форматах навчання та вартості Ви можете дізнатися на сайті IMA.
За матеріалами:
IMA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас