У Києві можуть з'явитися нові довгобуди - темпи будівництва в столиці впали на 17% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві можуть з'явитися нові довгобуди - темпи будівництва в столиці впали на 17%

Нерухомість
1540
За даними Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів», темпи будівництва в столиці за перше півріччя впали на 17%.
«Чесно кажучи – це шокуюча цифра. Вперше Київ будує менше ніж Україна, зазвичай він задавав тон», – повідомив глава ассціаціі Іван Салій.
За його словами, такі показники свідчать про те, що забудовники переживають дуже серйозну кризу. «Можуть з’явитися нові довгобуди», – сказав Салій.
Глава асоціації додав, що на сьогоднішній день особливу небезпеку в Києві викликають близько 50 об’єктів. «Уявні забудовники зібрали гроші у людей і зникли, а місто не знає, як завершити будівництво через проблеми з фінансуванням», – пояснив він.
За прогнозами Салія, найближчим часом на будівельному ринку залишаться тільки великі компанії, яким довіряють люди. Маленькі фірми, навіть найчесніші, будуть змушені або закривати бізнес або приєднуватися до відомих забудовникам. «Все як по книжці, багаті будуть багатіти», – підсумував Іван Салій.
Згідно з останніми даними Державної служби статистики, всього по Україні на 1 січня 2013 налічувалося 16,1 тис. недобудованих об’єктів. У «рейтингу» лідирувала Донецька область.
За матеріалами:
Погляд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас