Татари живуть у два рази багатше українців - російський політолог — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Татари живуть у два рази багатше українців - російський політолог

Казна та Політика
5424
Близький до російської влади політолог, екс-депутат Держдуми Сергій Марков упевнений, що в 1991 році автономна союзна республіка Татарстан так само, як союзна республіка Україна, «могла відокремитися від Росії».
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
«Ми проводимо форум Форос в Криму на території України і зараз дивлюся новини про відкриття Універсіади в Казані. І прийшла в голову думка, що Татарстан теж міг відокремитися від Росії, але його політики знайшли мудрість залишитися в Росії. І в результаті Татарстан став лідером промислового розвитку, високих технологій та культурного розвитку, і все це за рахунок величезних вливань з російського бюджету.
При цьому екс-депутат зазначив, що Татарстан став улюбленою дитиною російського бюджету і російського уряду.
“А якби Україна залишилася з Росією, то Україна була б такою улюбленою дитиною Росії”, – вважає Марков.
“Татарстан зайняв в ніші розвитку місце України, рівень доходів у Росії вище українського в півтора рази, а в Татарстані в півтора рази вище ніж средньоросійський. Татари в результаті живуть у два рази багатше за українців, як українці могли б жити з Росією, – нехай з’їздять в Татарстан і подивляться на власні очі”, – упевнений Марков.
Нагадаємо, на момент розпаду СРСР правом виходу з Союзу володіли виключно союзні республіки, до складу однієї з яких, РРФСР, входила Татарська Автономна Радянська Соціалістична республіка. Під час «параду суверенітетів» в Радянському Союзі 30 серпня 1990 Верховна Рада ТАССР прийняла декларацію про державний суверенітет Татарії, перетворивши її в Татарську Радянську Соціалістичну Республіку – Республіку Татарстан. Далі цієї декларації, втім, справа не зайшла.
За матеріалами:
Новий Регіон
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас