У Японському морі почалися великомасштабні військово-морські навчання Росії та Китаю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Японському морі почалися великомасштабні військово-морські навчання Росії та Китаю

Світ
470
Великомасштабні військово-морські навчання Росії та Китаю починаються сьогодні в Японському морі в затоці Петра Великого. У навчаннях, які отримали кодову назву “Морська взаємодія-2013”, будуть задіяні з обох сторін близько 20 кораблів і суден різних класів, більше 10 літаків і вертольотів.
У складі китайського загону, що прибув на навчання – есмінці “Шеньян”, “Шицзячжуан”, “Ухань” і “Ланчжоу”, фрегати “Яньтай” і “Яньчен”, а також комплексне судно постачання “Хунджу”. Решта кораблів виставить на маневри Тихоокеанський флот (ТОФ), повідомляє його прес-служба.
За сценарієм навчань, військові моряки двох країн звільнять захоплене піратами судно і проведуть пошуково-рятувальну операцію з надання допомоги аварійному кораблю. Крім того, будуть практично відпрацьовані питання конвоювання суден і поповнення запасів у морі, а також спільна організація протичовнової, протиповітряної і протикорабельної оборони. Моряки проведуть також стрільби по надводних і повітряних цілях. Завершаться навчання морським парадом і підбиттям підсумків.
У район проведення навчань кораблі Росії і Китаю вийдуть сьогодні в другій половині, активна фаза маневрів триватиме до 10 липня.
Перші навчання такого формату були проведені в квітні минулого року в Жовтому морі. Від Тихоокеанського флоту в “Морській взаємодії-2012” взяли участь сім кораблів і суден забезпечення.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас