Податок на утилізацію авто різко підніме ціни на іномарки - ВААІД — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Податок на утилізацію авто різко підніме ціни на іномарки - ВААІД

Особисті фінанси
1589
Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів (ВААІД) звернулася до президента України Віктора Януковича з проханням ветувати прийняті Верховною Радою 4 липня законопроекти про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та внесення відповідних змін про сплату екологічного податку за їх утилізацію до Податкового кодексу.
“Ми сьогодні звернулися до президента України з проханням накласти вето на прийняті закони”, – повідомив гендиректор ВААІД Олег Назаренко.
За його словами, основною аргументацією асоціації є те, що такого податку немає в жодній країні світу, крім Росії.
“Але і в Росії уряд 4 квітня цього року вніс в Думу законопроект, який не скасовує закон, а усуває дискримінацію: тепер платити будуть всі – і імпортери, і виробники автомобілів”, – додав він.
“Людям скрізь платять за те, що вони здають автомобіль, адже автомобіль – це цінність і його можна здати на металобрухт, отримавши за це кошти. А у нас в разі набрання законом чинності ви повинні будете платити за право безкоштовно віддати свій автомобіль на утилізацію”, – підкреслив Назаренко.
Відповідаючи на запитання, наскільки зростуть ціни на автомобілі для українських споживачів, він зазначив, що підвищення складе від 5 тис. грн до 200 тис. грн, уточнивши при цьому, що податок буде поширюватися на автомобілі, придбані після набрання законом чинності.
При цьому Назаренко підкреслив, що всі українські автовиробники будуть звільнені від цього податку.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас