В найбільшій економіці ЄС вперше за чотири роки може обрушитися випуск техніки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В найбільшій економіці ЄС вперше за чотири роки може обрушитися випуск техніки

741
На поточний рік союз німецьких машинобудівників та виробників промислового устаткування (VDMA) погіршив оцінку обсягу випуску техніки та обладнання в ФРН, найбільшій економіці ЄС, повідомляє MarketWatch.
Тепер експерти очікують скорочення показника на 1% через несподівано слабкий початок року, в той час як раніше вони прогнозували підвищення на 2%. Якщо очікування виправдаються, то зниження випуску техніки та обладнання буде зафіксовано вперше з 2009 року, коли на тлі глибокої рецесії воно впало на 25%.
VDMA прогнозує, що даний сектор промисловості зможе найближчим часом повернутися до зростання. Однак підйом буде недостатнім для того, щоб компенсувати спад у січні-квітні на 3,4% щодо того ж періоду минулого року.
Промислова група VDMA включає близько 3,1 тис. компаній, що в основному представляють середній бізнес.
Нагадаємо, раннє Корреспондент.biz повідомив, що економіка Німеччини набирає обертів після скорочення в четвертому кварталі. Стало відомо, що внутрішній ринок оживили хороша ситуація на ринку праці, підйом роздрібних продажів і промисловості.
“Надії на відновлення після зимової половини року були засновані до сьогоднішнього дня на невеликому покращення світової економіки і сильних індикаторах настроїв.
Однак зараз ознаки зростання числа промислових замовлень, найважливішої області для зростання, підтримують ці надії”, – заявили в міністерстві економіки ФРН.
Зазначимо, що економіка Німеччини, яка довго чинила опір кризі в єврозоні, сповільнилася в 2012 році, а ВВП скоротився на 0,6% в останньому кварталі. Однак, економісти вважають, що країна уникла рецесії і повернулася до невеликого зростання в перші три місяці 2013 року. Крім того, уряд прогнозує зростання економіки на 0,4% за весь 2013 рік.
Крім вищесказаного варто звернути увагу на економічну ситуацію в єврозоні. Варто підкреслити, що боргова криза, що охопила в 2010 році спочатку периферійні країни Євросоюзу (Греція, Ірландія), зараз поширилася практично на всю зону євро. Також не можна не згадати про кризу, яка охопила Кіпр і до цих пір не врегульована ні місцевою владою, ні владою ЄС.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас