Київрада просить повернути їй функції ведення земельного кадастру — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київрада просить повернути їй функції ведення земельного кадастру

Казна та Політика
223
На засіданні комітету з економічних реформ у п’ятницю секретар Київради Галина Герега повідомила, що Київрада направила відповідне звернення президенту України Віктору Януковичу і Верховній Раді.
“Я вважаю, що він (земельний кадастр – ІФ) має бути повернений. Ви знаєте, що унікальна автоматизована система ведення земельного кадастру, його поновлення створюється за кошти місцевих бюджетів”, – підкреслила Герега.
При цьому Київрада на кожному пленарному засіданні приймає близько 200 земельних рішень, однак з початку року нотаріально зареєстровано лише 8 договорів.
“Так навіщо проводити таку копітку роботу з підготовки до пленарних засідань, якщо потім незрозуміло, де ці рішення, які ми видаємо протягом тижня після їх прийняття? Чому підприємці проходять такий тернистий шлях, якщо ми їм декларуємо спрощення системи, а зараз просто катастрофічна ситуація”, – підкреслила вона.
Герега також зазначила, що неоформлення договорів оренди земельних ділянок не дає можливості збільшити надходження до міського бюджету. Вона заявила, що Київрада проти передачі бази даних земельного кадастру Державному агентству земельних ресурсів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас