284
У Росії створять окремий рід військ по боротьбі з кіберзагрозами
— Світ
У російській армії створюється рід військ, який відповідатиме за інформаційну безпеку країни.
Новий рід військ, який займається кібербезпекою, повинен з’явитися в російській армії до кінця 2013 року.
Вперше про плани створити кіберкомандування в березні оголосив заступник голови уряду Дмитро Рогозін. Тоді він заявив, що всі документи вже підготовлені.
Основними завданнями, які ставляться перед цими військами, стануть моніторинг та обробка інформації, що надходить ззовні, а також боротьба з кіберзагрозами – «іншими словами, щось на зразок американських кібервійськ».
Це вже не перший крок, зроблений керівництвом російського військового відомства для максимального контролю кіберпростору. Так, напередодні міністр оборони генерал армії Сергій Шойгу заявив про початок «великого полювання» на програмістів – це продиктовано тим обсягом програмного продукту, який необхідний армії в найближчі п’ять років.
Загроза кіберзлочинів зростає із збільшенням кількості пристроїв, підключених до інтернету: йдеться про комп’ютерні системи, вбудовані у будинки, в автомобілі, в побутову техніку, у платіжні засоби і т.д.
За матеріалами: РІА Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Німеччина до 2029 року виділить рекордні €10 млрд на цивільний захист
За що можуть оштрафувати в Італії до 7 000 євро
Рейтинг найбільш доступних країн для експатів у 2025 році
У США медстрахування подорожчає рекордно за 15 років
Громадянам Китаю заборонили працювати в NASA
Скільки треба заробляти в Італії, щоб залишитися там жити