Уряд зобов'язав готелі розміщувати на фасаді знак категорії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд зобов'язав готелі розміщувати на фасаді знак категорії

Казна та Політика
459
Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та його категорію», згідно з яким готелі та інші об’єкти туристичної інфраструктури України повинні обов’язково розміщувати на фасаді знак категорії.
Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури.
Згідно з повідомленням, реалізація вимог постанови забезпечить вільний доступ споживачів до інформації про види та категорії об’єкта туристичної інфраструктури.
“Для цього на офіційному сайті Держтуризмкурортів буде розміщений реєстр свідоцтв про встановлення категорій об’єктам туристичної інфраструктури, доступ до якого буде здійснюватися безкоштовно. Одночасно власник об’єкта туристичної інфраструктури зобов’язаний протягом не менше 30 днів з дати видачі свідоцтва встановити на фасаді знак категорії об’єкта”, – зазначили в прес-службі.
На думку міністра інфраструктури України Володимира Козака, це позитивно позначиться на якості послуг туристичних закладів.
“Це нововведення, в свою чергу, сприятиме свідомому вибору туристами того чи іншого об’єкта відпочинку, а також позитивно вплине на підвищення якості послуг, які туристичні заклади пропонують українським громадянам і гостям нашої країни”, – цитує прес-служба міністра.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас