Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселями чи ні - депутат ПР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселями чи ні - депутат ПР

Казна та Політика
503
Вже сьогодні очевидний факт досить відчутного дефіциту оборотних коштів великої кількості підприємств України, що посилюється наявністю перманентної заборгованості з відшкодування ПДВ. Тому введення такого фінансового інструменту, як вексель, є цілком логічним і цілком своєчасним кроком. Про це сказав автор законопроекту, народний депутат Валерій Омельченко, повідомили в прес-службі політика.
За його словами, вексель – не новий винахід, такий розрахунковий інструмент – це давня і відома практика, яка в різний час успішно використовувалася в країнах з ринковою економікою поряд з іншими фінансовими інструментами. “Я вважаю важливим для української економіки в цілому прийняти ряд заходів для зниження тиску деяких фінансових факторів, у тому числі і за рахунок введення фінансових векселів, як це практикується в економіках розвинених країн”, – повідомив Валерій Омельченко.
Він також додав, що введення векселів стане додатковим стимулом для зростання економіки. Прийняття запропонованих законодавчих ініціатив створить умови для використання фінансових векселів як одного з можливих методів оформлення платежів з відшкодування податку на додану вартість, що забезпечить підприємствам право вибору способу бюджетного відшкодування.
“Введення фінансових векселів не несе ніякої небезпеки для платників податків. Також важливо розуміти, що векселі пропонуються виключно як додатковий фінансовий інструмент і зовсім не є обов’язковими для використання – підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися ними чи ні”, – зазначив парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас