Депутати хочуть відібрати пільги у українських авіакомпаній на імпорт літаків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Депутати хочуть відібрати пільги у українських авіакомпаній на імпорт літаків

Казна та Політика
315
Депутати пропонують позбавити податкових пільг авіакомпанії, які ввозять в Україну літаки на умовах оперативного лізингу. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті 3 липня. Його авторами виступили депутати-комуністи Спиридон Кілінкаров та Оксана Калетник.
В даний час відносно повітряних суден, які ввозяться на територію українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу, діє митний режим тимчасового ввезення з повним звільненням від митних виплат.
Депутати пропонують скасувати пільги “з метою досягнення однакових умов для літаків імпортного та вітчизняного виробництва і запобігання виведення лізингових платежів за кордон”.
“Знос авіаційної техніки, яка експлуатується в Україні, перевищує 70%, а вітчизняне літакобудування є неконкурентоспроможним на ринку авіаційних перевезень. Необхідно вжити комплексних заходів для оновлення парку літаків сучасними зразками авіаційної техніки, що випускаються вітчизняними підприємствами літакобудування, а існування даної пільги не дозволяє це реалізувати”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.
На думку авторів законопроекту, скасування пільг додатково принесе до держбюджету до 2 млрд грн на рік.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас