Запуск «Е-мобіля» в серію відклали на 2015 рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Запуск «Е-мобіля» в серію відклали на 2015 рік

Технології&Авто
773
Компанія «Е-авто» представила передсерійні зразки гібридного кросовера «Е-мобіль» і офіційно оголосила, що вирішила відкласти його запуск в серію на першу половину 2015 року. «Ми представляємо перше покоління нашого автомобіля, потім будуть створені ще два прототипи, лише четверте покоління піде в серію в першій половині 2015 року», – сказав Андрій Гінзбург, генеральний директор компанії, що входить до групи “Онексім” Михайла Прохорова.
Компанія також планує скоротити проектну потужність заводу більш ніж удвічі – до 40 тисяч автомобілів на рік. «Ми переглянули наші плани з точки зору оптимізації витрат – поки ми зупинимося на 40 тисячах авто на рік. Якщо ринок того зажадає, ми збільшимо потужності», – сказав гендиректор «Е-авто». Раніше були заявлені обсяги виробництва в 90 тисяч «Е-мобілів» на рік. Зараз перед компанією стоїть завдання з розширення ринків збуту.
За словами Гінзбурга, підприємство буде запускатися в дві черги, по 20 тисяч автомобілів кожна. «До кінця літа завод буде готовий до завезення обладнання», – зазначив він. «Е-авто» розглядає можливість розробки автомобіля і В-класу.
Раніше передбачалося, що серійне виробництво почнеться вже в другій половині 2014 року. Завод був закладений в середині 2011 року, інвестиції оцінювалися в 260 млн євро. Гінзбург додав, що після створення трьох поколінь прототипів до кінця наступного року почнуться сертифікаційні випробування заводських зразків автомобіля.
За матеріалами:
Прайм
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас