Міндоходов пропонує знизити вартість неоподатковуваної митом посилки товарів в Україну c 300 до 100 євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міндоходов пропонує знизити вартість неоподатковуваної митом посилки товарів в Україну c 300 до 100 євро

Казна та Політика
6983
Міністерство доходів і зборів ініціює внесення змін до Митного і Податкового кодексів, згідно з якими серед іншого пропонується знизити планку вартості неоподатковуваної митом посилки товарів (крім підакцизних) у міжнародних поштових відправленнях з EUR300 до EUR100, зазначено в оприлюдненому в четвер на офіційному сайті міністерства проекті закону.
У пояснювальній записці зазначається, що частими є випадки, коли канал міжнародного поштового обміну використовується для отримання комерційної партії товару шляхом ділення такої партії на дрібні відправлення, сумарна фактурна вартість яких не перевищує EUR300 і які не обкладаються митом. Як правило, наголошується в записці, всі відправлення отримуються однією особою за дорученням від одержувачів, на адресу яких такі відправлення були спрямовані.
У зв’язку з цим законопроект пропонує операції з міжнародних поштових та експрес-відправлень здійснювати під митним контролем в місцях міжнародного поштового обміну. Порядок їх облаштування повинен затверджуватися Міністерством інфраструктури за погодженням з Міндоходів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас