ВР дала добро міжнародним банкам випускати гривневі облігації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ВР дала добро міжнародним банкам випускати гривневі облігації

Казна та Політика
748
Верховна Рада дозволила міжнародним фінансовим організаціям випускати гривневі облігації.
За прийняття в цілому відповідного урядового законопроекту № 0964 проголосували 240 депутатів.
Відповідним законопроектом вносяться зміни до закону «Про цінні папери та фондовий ринок», згідно з якими уряд за погодженням з Національним банком зможе надавати міжнародним фінансовим організаціям дозволи на емісію облігацій на території України.
При цьому, згідно із законопроектом, використовувати залучені від емісії облігацій МФО кошти можна виключно для гривневого кредитування реального сектора економіки України та реалізації довгострокових інвестиційних проектів.
При цьому, Кабінет Міністрів України за погодженням з Національним банком України встановлюватиме максимальний розмір сукупної вартості кредиту/позики (з урахуванням процентної ставки, комісії і зборів), за якими може здійснюватися таке кредитування.
Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, його прийняття дозволить таким міжнародним фінансовим організаціям, як Європейський банк реконструкції та розвитку та Міжнародний валютний фонд здійснювати на території України емісію облігацій у національній валюті та направляти залучені кошти на кредитування реального сектора економіки України.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас