Мільярд смартфонів на Android виявилися незахищеними — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярд смартфонів на Android виявилися незахищеними

Технології&Авто
1305
Bluebox, американська компанія, що займається питаннями безпеки на мобільних пристроях, виявила вразливість, яка надає повний доступ до будь-якого смартфону на Android, випущеному за останні 4 роки.
Під загрозою опинився майже мільярд пристроїв. Помилка в механізмі криптографічного підпису дозволяє зловмисникові змінити код додатку, не порушивши при цьому його цілісності. Потенційно це дає можливість запустити на апараті будь-який код, отримати доступ до даних додатків (наприклад, прочитати все листування і переглянути історію браузера), зчитувати інформацію GPS-датчиків і непомітно включати мікрофон і відеокамеру.
У Google поки відмовляються від коментарів. За словами дослідників, інженери інтернет-гіганта знають про проблему з лютого цього року і працюють над її усуненням. Проблеми з шкідливим ПЗ можуть змусити споживачів перейти на смартфони з іншими ОС, які продовжують з’являтися із завидною регулярністю.
На початку тижня стартували продажі першого серійного смартфона на базі операційної системи Firefox OS. Першою країною, гаджетомани якої зможуть першими придбати смартфон ZTE Open на новій операційці, стане Іспанія, де пристрій буде продавати місцевий оператор Movistar, що належить телекомунікаційній компанії Telefonica.
Минулого тижня японська компанія під назвою Systena Corp анонсувала перший в світі планшетний комп’ютер на базі операційної системи Tizen.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас